Štafetový pohár - republikové finále

24. 5. 2024

Ve čtvrtek 23. května 2024 se v Trutnově uskutečnilo republikové finále Štafetového poháru.

V letošním roce se závodů  v okresních kolech zúčastnilo 611 škol. První dvě školy z okresního kola postupovaly do kol krajských a vítězové krajských škol se utkali  o zisk cenného poháru právě 23.5.2024 v Trutnově.

Družstvo naší školy se do tohoto finále probojovalo a ve finále podalo výborný výkon. Zaslouženě VYHRÁLO CENNOU TROFEJ.

Na členy družstva, žáky naší školy, jsem nesmírně hrdý. A to nejen proto, že vyhráli, ale hlavně proto, že pilně trénovali, že mezi sebou mají výbornou partu, že mají slušné vystupování a že do soutěže, do každé úrovně závodů, nastupovali s pokorou a zdravým sebevědomím.

Děkuji panu Jaroslavu Teplému za trénování družstva. Bez jeho zkušeností bychom tohoto absolutního úspěchu nedosáhli.

Děkuji všem rodičům, kteří družstvo podporovali. Děkuji vám za to, že jste dětem pomáhali chystat oblečení, jídlo, pití. Že jste dohlíželi na jejich zdravotní stav. Že jste nám pomáhali s dopravou. A že jste přijeli fandit!

Za pomoc s dopravou a tréninkem děkuji Andree Voříškové a Petru Sekerkovi.

TO JE TEN NEJSPRÁVNĚJŠÍ MODEL PRO ŽIVOT - SPOLUPRÁCE RODIČŮ, DĚTÍ, UČITELŮ VČETNĚ PANA ŠKOLNÍKA, KUCHAŘEK, ASISTENTEK, VYCHOVATELEK, UKLÍZEČEK.

Díky        Pavel Tupec

Diplom