Muzikál Na kouzelném paloučku

3. 6. 2024

V pondělí 27. května jsme byli ve Smetanově domě na muzikálu Na kouzelném paloučku. Tentokrát jsme odjížděli od školy už ve 12:40 hodin linkovým autobusem. Po příjezdu do Litomyšle jsme měli chvilku čas na procházku okolo Smetanova domu. V sále jsme se usadili na sedačky hned u pódia a náležitě jsme si to užívali až do konce představení. Představení (černé divadlo) odehráli herci z ČT déčko s plným nasazením. Zapojili do svého představení i děti. Moc se nám líbily rekvizity, které byly krásně nasvícené. Dnešní představení bylo jiné v tom, že se herci převlékli do loutkových postaviček. Na závěr se s námi přišli pozdravit JŮ a HELE. Při odchodu ze Smetanova domu jsme pořadatelům představení pochválili, rozloučili se s nimi a vydali se směrem k autobusu. V 15:15 hodin jsme nasedli v Litomyšli do autobusu, který nás dovezl zpět před školu.

Náhledy fotografií ze složky Muzikál Na kouzelném paloučku